tpv
12 بهمن 1401 - 11:26

معاون اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی منصوب شد

مشهد ـ مدیر عالی حرم مطهر رضوی در حکمی، امین بهنام را به عنوان معاون اماکن متبرکه آستان قدس رضوی منصوب کرد. 

به گزارش خبرگزاری مهر، مصطفی فیضی، مدیر عالی حرم مطهر رضوی در حکم انتصاب معاون اماکن متبرکه این آستان مقدس، تلاش برای تحقق سیاست‌های ابلاغی تولیت آستان قدس رضوی در جهت ارتقای خدمت‌رسانی به زائران حضرت رضا (ع) را از جمله مهمترین مأموریت‌های این معاونت بر شمرده و برنامه‌ریزی دقیق برای حفظ منزلت بارگاه حضرت امام رضا (ع) و اهتمام در تعالی این جایگاه رفیع را خواستار شده است.

تلاش برای ارتقای کمی و کیفی خدمات و تکریم زائران و مجاوران

حفظ و ارتقا جایگاه والای خدمت با رعایت ادب، مهربانی و رأفت رضوی، پایش مستمر امور در راستای ارتقا سطح کمی و کیفی خدمات و تکریم زائران و مجاوران، برنامه‌ریزی دقیق برای برگزاری مطلوب آئین‌ها و مجالس حرم مطهر رضوی، اهتمام در انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر برای حفظ و اشاعه ارزش‌های دینی و بسترسازی لازم به منظور حفظ شئونات و تعظیم شعائر اسلامی در حرم مطهر و همچنین نظارت بر حسن انجام وظایف خدام از دیگر مأموریت‌های محوله به بهنام در این مسئولیت جدید است.

امین بهنام پیش از این مسئولیت معاونت خدمات زائران حرم مطهر را عهده‌دار بود. شایان ذکر است از مرداد ماه ۱۳۹۹ تا کنون، محمد توکلی به عنوان معاون اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی در این آستان خدمت می‌کرد که به افتخار بازنشستگی نائل آمد و امین بهنام جایگزین او شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1012294