tpv
19 دی 1401 - 18:50

ظرفیت خیران برای توسعه ورزش استان بوشهر استفاده می‌شود

بوشهرر- مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: ظرفیت خیران برای توسعه ورزش استان بوشهر استفاده می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، کمال صالح احمدی ظهر دوشنبه در نشست تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه با تقدیر از تلاش و زحمات رئیس پیشین اداره ورزش و جوانان گناوه با وجود مسائل و مشکلات و محدودیت‌ها اظهار داشت: رئیس جدید این اداره نیز از نیروهای توانمند در حوزه ورزش شهرستان است که از تجربیات رئیس سابق و نظرات پیشکسوتان و ورزشکاران در امور محوله بهره می‌برد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه توجه به مسائل فرهنگی در حوزه ورزش یکی از اولویت‌های دولت سیزدهم است افزود: این امر در شهرستان‌های استان بوشهر در دستور کار رؤسای ادارات ورزش و جوانان قرار گرفته است.

ظرفیت خیران برای توسعه ورزش استان بوشهر استفاده می‌شود

وی گفت: تکریم خانواده معظم شهدا، شهدای ورزشکار، جامعه پیشکسوتان و نامگذاری مسابقات و اماکن ورزشی به نام شهدا بخشی از از سیاست‌های مهم دولت در حوزه فرهنگی امور ورزشی به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه تشکیل کمیته ساماندهی جوانان و ازدواج از دیگر محورهای مهم دولت در حوزه ورزش است که استان نیز با جدیت آن را دنبال می‌کند افزود: بر اساس دستور و ابلاغ رئیس جمهور، اماکن و سالن‌های ورزشی شهرستان‌های استان باید در اختیار برگزاری ازدواج آسان قرار گیرد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: بهره مندی و مشارکت خیران در عرصه‌های ورزش استان نیز در دستور کار قرار گرفته و اساسنامه آن تنظیم و تدوین شده است.

در این آئین از تلاش‌های رحمان عمادی رئیس سابق اداره ورزش و جوانان گناوه قدردانی و کاظم فتحی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 966068